Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!
Nebyly nalezeny žádné produkty

Přinášíme vám revoluční novinku. Collagen+ Kex je první kolagenová oplatka na trhu spojující jemnou chuť a vědecky dokázanou funkčnost. Má nízký obsah cukru, a proto je ideálním každodenním občerstvením. Potěší i vaše chuťové pohárky, dodá energii a poskytne velkou škálu skvělých výhod.

Kolagen v našem keksíku kromě skvělé chuti nabízí i další benefity. Značně účinkuje proti stárnutí pokožky. Ne nadarmo se tato složka přidává do různých pleťových krémů. Kromě omlazování pokožku také hydratuje. Je vhodný i po náročné sportovní aktivitě jako pomoc při regeneraci svalů a podporuje také flexibilitu kloubů či pevnost kostí.

Kolagen Kex je tedy vhodný pro zdravé stárnutí, jak to rádi v Max Sport říkáme. Dopřejte svému tělu to nejlepší. Vždyť krásný můžete být nejen zvenčí, ale i zevnitř. Podobně jako tyčinka Collagen+, i Collagen + Kex obsahuje až 5 200 mg funkční látky Peptan, tedy prémiového bioaktivního kolagenu.

Nyní vám tuto lahodnou pochoutku přinášíme ve dvou příchutích. Lískový oříšek a citron harmonicky dolaďují prémiový obsah sušenky. Vysoký obsah vlákniny zajišťuje dobré trávení. Navíc je bez palmového oleje a obě příchutě jsou bezlepkové. Nahlédněte také do kategorie klasických Protein Kexů.

Přihlaste se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo