Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Organické proteinové rýže

Organické proteinové rýže
Nebyly nalezeny žádné produkty

Luštěninová rýže Max Sport jako alternativa ke klasické rýži? Proč ne! Obsahují skoro třikrát více bílkovin než klasická loupaná bílá rýže a mnohem méně sacharidů.

Hrách a čočka jsou luštěniny a patří mezi nejuniverzálnější a nejvýživnější dostupné potraviny. Luštěniny jsou nabité živinami. Mají nízký obsah kalorií, ale díky vláknině a bílkovinám se budete cítit sytý. Tělo využívá sacharidy v luštěninách pomalu, čímž poskytuje stabilní energii pro tělo, mozek a nervový systém. Jíst více luštěnin než součást zdravé výživy může pomoci snížit hladinu cukru v krvi a krevní tlak.

Luštěniny mají obvykle nízký obsah tuku a vysoký obsah vlákniny, kyseliny listové, draslíku, železa a hořčíku. Proto jsme se rozhodli přidat do našeho portfolia luštěninovou rýži. Max Sport Legume Rice – zelený hrášek a Max Sport Legume Rice – červená čočka. Obě tyto jednosložkové luštěninové rýže jsou dokonalou náhradou bílé rýže. Můžete ji podávat jako přílohu – nebo jednoduše uvařte stejně jako klasickou rýži – smíchejte s vaší oblíbenou omáčkou jak jste zvyklí dělat s klasickými těstovinami.

Přihlaste se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo