Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Alternativní těstoviny jsou pro mnohé velkou neznámou. Ve světě sportovců a lidí zakládajících si na zdravém stravování to však není úplně pravda. Proteinové těstoviny Max Sport jsou zdravou náhradou do klasických receptů. Svým složením ze sóji, fazolí či quinoa jsou ideální i pro lidi trpící intolerancí na lepek, samozřejmě i pro vegetariány a vegany.

V nabídce Max Sport najdete šest druhů alternativních těstovin. Organické Fusilli z červené čočky, špagety z organických černých fazolí, fettuccine z organické quinoi, špagety z organických adzuki fazolí, organické penne ze zeleného hrášku a organické fettuccine ze zelené sóji jsou bohatým zdrojem bílkovin a skvělým zpestřením vašich dosavadních jídel. Všechny proteinové těstoviny jsou v bio kvalitě, bez GMO a nezatěžují organismus.

Díky vysokému obsahu vlákniny naše fit těstoviny navíc podporují správné trávení. Nejsou to jen tak obyčejné těstoviny, chutí i vlastnostmi je častokrát i překonají. Zajímalo by vás, co všechno se dá z Max Sport pasty vykouzlit? Podívejte se do sekce receptů z proteinových těstovin na našem blogu.

Přihlaste se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo