Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Přichází nová generace tyčinek. Pomocí nich dokážete všechno a máte nekonečno možností. Představujeme Vám Max Sport Infinity Protein. Měkkou, vícevrstvou tyčinku ve třech příchutích, každá s jiným typem oříšků. Vyzkoušejte něco nového a potěšte svoje chuťové pohárky.

Už žádné výmluvy ani zjednodušování. Pojďte do toho naplno! Není potřeba překonat rekord, stačí být lepší než včera. A právě díky Infinity tyčince to dokážete. Nastartujte den kvalitním snackem který je plný bílkovin. Jeden produkt má až 31% proteinu, což zabezpečí Vašim svalům pořádný přísun energie. Díky vysokému obsahu vlákniny zároveň nezatížíte trávení. A co je na Infinity nejlepší? Obsahuje pouze 1,9 gramů cukru a neztratila vůbec nic na své chuti. Dokonce by se dala považovat za jednu z nejlépe chuťově vyladěných tyčinek Max Sport! Na víc je bez lepku, takže vhodná i pro lidi kteří mají celiakii.

Aby toho nebylo málo, tyčinky Infinity Protein obsahuje také magnezium. Účinná látka zajišťuje správnou funkci svalů a předchází svalovým křečím. Mimo to také přispívá k správnému fungování nervového systému. Dopřejte si až 44 % doporučeného denního příjmu hořčíku (165mg).

Proč byste teda měli Max Sport Infinity Protein konzumovat pravidelně? Zvyšuje sportovní výkon během fyzické aktivity. Je naprosto ideální výživou před a po náročném tréningu. Poskytuje okamžitý zdroj energie. Doporučujeme ji jako vhodnou náhradu sladkostí pro aktivní lidi všech věkových kategorií.

Teď k dispozici ve třech delikátních příchutích – Čokoláda s lískovými oříšky, Kokos s mandlemi a Slaný karamel s arašídami. A jako bonus všechny tři mají pořádnou vrstvu tekutého karamelu. Vyzkoušejte je ještě dnes. Doplňte krom magnezia i neméně potřebný kolagen. S tyčinkami Collagen+ nebo s oplatkami Collagen+ Kex získáte z jednoho produktu až polovinu doporučeného denního příjmu kolagenu.

Přihlaste se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo