Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Alternativní těstoviny jsou pro mnohé velkou neznámou. Ve světě sportovců a lidí zakládajících si na zdravém stravování to však není úplně pravda. Proteinové těstoviny Max Sport jsou zdravou náhradou do klasických receptů. Svým složením ze sóji, fazolí či quinoa jsou ideální i pro lidi trpící intolerancí na lepek, samozřejmě i pro vegetariány a vegany.

V nabídce Max Sport najdete šest druhů alternativních těstovin. Organické Fusilli z červené čočky, špagety z organických černých fazolí, fettuccine z organické quinoi, špagety z organických adzuki fazolí, organické penne ze zeleného hrášku a organické fettuccine ze zelené sóji jsou bohatým zdrojem bílkovin a skvělým zpestřením vašich dosavadních jídel. Všechny proteinové těstoviny jsou v bio kvalitě, bez GMO a nezatěžují organismus.

Díky vysokému obsahu vlákniny naše fit těstoviny navíc podporují správné trávení. Nejsou to jen tak obyčejné těstoviny, chutí i vlastnostmi je častokrát i překonají. Zajímalo by vás, co všechno se dá z Max Sport pasty vykouzlit? Podívejte se do sekce receptů z proteinových těstovin na našem blogu.

Luštěninová rýže Max Sport jako alternativa ke klasické rýži? Proč ne! Obsahují skoro třikrát více bílkovin než klasická loupaná bílá rýže a mnohem méně sacharidů.

Hrách a čočka jsou luštěniny a patří mezi nejuniverzálnější a nejvýživnější dostupné potraviny. Luštěniny jsou nabité živinami. Mají nízký obsah kalorií, ale díky vláknině a bílkovinám se budete cítit sytý. Tělo využívá sacharidy v luštěninách pomalu, čímž poskytuje stabilní energii pro tělo, mozek a nervový systém. Jíst více luštěnin než součást zdravé výživy může pomoci snížit hladinu cukru v krvi a krevní tlak.

Luštěniny mají obvykle nízký obsah tuku a vysoký obsah vlákniny, kyseliny listové, draslíku, železa a hořčíku. Proto jsme se rozhodli přidat do našeho portfolia luštěninovou rýži. Max Sport Legume Rice – zelený hrášek a Max Sport Legume Rice - červená čočka.

Přihlaste se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo