Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Svět se hýbe stále rychleji a lidé čím dál více hledají zdravější a výhodnější alternativy. Máme oči otevřené a následujeme trendy, abychom byli schopní plnit potřeby moderního a zdravě žijícího spotřebitele.

Vyberte si z pestré nabídky nejen chutných, ale i na proteiny bohatých funkčních potravin různých kategorií. Naše produkty nejsou jenom klasické výživové doplňky. Svojí chutí a komplexními vlastnostmi častokrát slouží i jako náhrada klasických sladkostí. Jejich konzumace by se proto dala považovat za zdravé stravování.

Samozřejmě, že produkty Max Sport nenahrazují plnohodnotná jídla, ale jako chutná svačina mezi jídly jsou rozhodně vítané. V některých případech mohou dokonce pomoct, když zrovna nemáte čas ani prostor pro konzumaci jiných jídel. Tyčinky bohaté na bílkoviny určitě už prošly rukami nejednoho z vás. Ale my nejsme jenom o tyčinkách. Najdete u nás i proteinové těstoviny, chutné proteinové chipsy nebo skvělou lískooříškovou pomazánku Nellu. Že by dobrý základ na fitness večeři? Tomu se nebráníme. Jako dezert následně doporučujeme proteinové oplatky a na zapití je ideální bílkovinový shake.

Podstatou pro zdravé tělo je však vyvážená strava obsahující všechny potřebné látky pro správné fungování organismu. Základem většiny našich produktů jsou kvalitní bílkoviny, ale zdatně jim sekundují i jiné blahodárné látky. Vitamíny, minerály, vláknina a další prvky tvoří krásný celek spolu souvisejících elementů obsáhnutých uvnitř sportovní výživy Max Sport.

Produkty značky Max Sport, to nejsou jenom proteiny pro muže a ženy, ale komplexní a funkční zdravé stravování pro všechny věkové kategorie. Podívejte se na naši bohatou nabídku a vyberte si, svoje si tu najde opravdu každý.

Přihlaste se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo