Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Určitě to dobře poznáte. Sedíte večer u televize a dali byste si něco na zub. Mlsný jazýček vás žene do skříňky se sladkostmi. Zásobte ji zdravými snacky v podobě Proteinových chipsů a Protein caků.

Veganské proteinové chipsy jsou ideální volbou pro fajnšmekry. Otevřete si balíček v troubě pečených krekrů ve třech příchutích a dopřejte si tak lahodný pokrm, po kterém vaše tělo touží. Zdravé chipsy nabízíme s mořskou solí a kořením, sweet chilli a summer grill party. Každá příchuť má něco do sebe, a proto je ideální ochutnat všechny.

Jejich intenzivní chuť vás bude provázet po celou dobu mlsání, až dokud nenarazíte na dno balíčku. Protože jsou chipsy pečené, můžete si v klidu dopřát balíčky dva. Neobsahují totiž tolik tuku jako klasické chipsy. Navíc jsou bez lepku, sóji a GMO. S 20 % proteinu lehce porazí kdejakou tyčinku. Pro milovníky slaných pochoutek teda ideální volba.

Protein cake si najde místo ve vašem jídelníčku jako dobrá svačinka, doplněk do snídaňové kaše nebo ozdoba koláče. Je bez palmového tuku a s 27 % vysoce kvalitního proteinu si najde místo i v jídelníčku sportovců. Najdete v něm i kyselinu listovou, alias vitamín B9, který pomáhá při obnově buněk, tvorbě červených krvinek nebo nukleových kyselin. Pokud byste jej měli nedostatek, můžete kvůli chudokrevnosti trpět ztrátou chuti do jídla, slabostí až úbytkem hmotnosti. Tyčinky pro vás máme ve dvou příchutích – kakao s kokosem nebo mléčnou.

Objevte také kouzlo naší největší kategorie Max Sport tyčinek.

Přihlaste se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo