Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Kategorie tyčinek je v naší nabídce nejvíce zastoupená. Najdete tu produkty od vysoce proteinových tyčinek, přes organické medové chuťovky až po klasické müsli fit tyčinky. Možností je nepřeberné množství, stačí si jen vybrat podle své chuti a pustit se do toho.

Max Sport tyčinky nabízejí širokou škálu výhod oproti konkurenčním značkám. Nejvýraznějším benefitem je rozhodně chuť. Tým expertů neustále pracuje na vývoji a zdokonalování procesu výroby tak, aby byly naše fitness tyčinky plné dobrých nutričních hodnot, ale přitom zákazníkům stále chutnaly. Protože na co je v produktu 50 % bílkovin, pokud nechutná dobře? Právě vyváženost makronutrientů a chuti dělá z proteinových tyčinek Max Sport unikátní produkt.

Proteinové tyčinky můžeme považovat za základ našeho portfolia. Max Sport Protein Bar  byla vůbec prvním produktem, který jsme vypustili do světa. Dodnes je velmi populární a díky naší koncepční práci i nejprodávanější produkt ve své kategorii na Slovensku. Dalším produktem v řadě byly Royal Protein tyčinky s exotičtějšími příchutěmi. Royalky si najdou své fanoušky u těch, kteří mají rádi něco nového a neokoukaného.

Pro milovníky poctivých nutričních hodnot a skvělé chuti je tu potom Vibe Protein. Olymp našich tyčinek vyniká nadprůměrným složením, které lahodí nejen sportovcům, ale i lidem, kteří si potrpí na vynikající chuti. Žádná tuhost ani pachuť, ale jemná směs syrovátkového proteinu zalitá v čokoládě a posypaná křupinkami, která potěší nejednoho labužníka.

V proteinové produktové řadě nabízíme i jedinečnou tyčinku s kolagenem – Collagen+. Jde o unikát mezi fit tyčinkami s obsahem až 5 200 mg kolagenu, což je polovina denní doporučené dávky této látky. Je tedy ideálním pomocníkem ke krásné pleti, zdravým zubům a kloubům, pružné pokožce a celkově přispívá ke správnému fungování organismu. Můžete proto zapomenout na nechutné prášky nebo tabletky. Kolagen ve formě vynikající tyčinky je cesta.

Nesmíme zapomínat ani na nízkokalorickou verzi De – Light ve čtyřech svěžích příchutích. Obsahuje jen 1,6 g cukru a k tomu i velký podíl vlákniny. Dalo by se říct, ideální pomocník při dietě. Stále však platí, že neztratila nic ze své delikátní chuti. Vegetariáni si také přijdou na své - Raw Protein tyčinky. Bílkoviny rostlinného původu slouží jako vhodný doplněk právě v tomto snacku. Tyčinka je zpracovávaná pod teplotou 42 °C tak, aby všechny enzymy, vitamíny, minerály a další látky zůstaly nedotknuty. Jako chutný snack z rovnaké rodiny u nás neleznete taky Raw Paleo

Že v jednoduchosti je krása potvrzuje medová tyčinka Beez. Složená jen z ovesných vloček, medu, kokosového oleje a ovoce dodá tělu přesně, co potřebuje a zároveň i skvěle chutná. Má blahodárné účinky na trávení a je v bio kvalitě. Zjistěte o ní víc na našem blogu. Produktovou řadu tyčinek uzavírají 

Skutečně si u nás každý najde to svoje, stačí si správně vybrat a už se od nich neodtrhnete. Bohatý výběr typů i příchutí, na různé příležitosti a s různými vlastnostmi. To jsou tyčinky Max Sport. Zajímá vás, jaké novinky jsme si připravili? Vše přehledně na jednom místě.

Přihlaste se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo