Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Doprava a platba

Doprava a doručení

Objednané zboží doručujeme našimi spolupracujícími kurýry, podle aktuálně stanovených ceníků. Informaci o ceně za přepravu uvidíte v košíku při potvrzení objednaného zboží.

Zboží nad 30 Euro doručujeme zadarmo a za dopravu neplatíte

Po vytvoření online objednávky vám přijde e-mail s potvrzením o vytvoření objednávky s jejím přesnými detaily. Pokud se tak nestane, neváhejte nás kontaktovat. (Někdy se stane, že e-mail přijde do spamu nebo jste udělali překlep v e-mailové adrese).

Vaši online objednávku zpracujeme, zabalíme a expedujeme, tj předáme do rukou kurýra většinou do 24 hodin od vytvoření objednávky.

Jakmile vaši objednávku odešleme, budete o expedici informováni e-mailem, ve kterém najdete i sledovací číslo a link vaší zásilky. Z e-mailu se dozvíte, kde se vaše zásilka nachází a kdy se bude přibližně doručovat. Také dostanete e-mailem fakturu.

Pokud se tak nestane, neváhejte nás kontaktovat a my vás o stavu vašeho balíčku informujeme.


Možnosti platby

V Max Sport máte možnost zaplatit za zboží následujícími způsoby:

Platba kartou

Objednávku víte zaplatit platební kartou. Akceptujeme karty VISA, Mastercard, Maestro a jiné. Při platbě kartou budete požádáni o zadání platebních údajů.

Při platbě kartou vyžadujeme 3D validaci. To znamená, že objednávku musíte potvrdit číselným kódem, který Vám přijde esemeskou.


Platba bankovním převodem 

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a následně Vám bude zaslán email s potřebnými informacemi k platbě, včetně čísla účtu, na který je třeba platbu zaslat, a variabilního symbolu, který je nutné při platbě uvést.

Při platbě převodem je třeba počítat s delším časem připsání platby na náš účet (standardně 1-3 pracovní dny).

V momentě připsání platby začínáme objednávku odesílat.

Informace o stavu Vaší objednávky vám budou doručeny na Vaši mailovou adresu.


Platba kurýrovi na dobírku (v hotovosti)

Pokud vám vyhovuje platba v hotovosti na dobírku, můžete za objednávku zaplatit i při převzetí zboží od kurýrní společnosti. Platit na dobírku můžete v hotovosti nebo kartou v závislosti na podmínkách kuriérké společnosti.

Fakturace

Informace o platbě za zboží se nacházejí na faktuře, kterou posíláme automaticky e-mailem. Faktury netiskneme na papír a neposíláme v krabici. Je to také jeden ze způsobů jak se snažíme alespoň minimální šetřit životní prostředí. Fakturu máte k dispozici online.