Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

O nás

O vzniku a misi

Společnost Max Sport s.r.o. byla založena na Slovensku v roce 2005. Založena byla s myšlenkou vyvíjet, vyrábět a prodávat vyživové doplňky pro širokou sportující věřejnost. Po kvalitních proteinových tyčinkách začala růst poptávka a velmi rychle se staly populární nejen mezi sportovci, ale také u široké aktivní veřejnosti.

Svět jde stále rychleji kupředu a s ním i potřeby společnosti, která si žádá zdravější a praktičtější alternativy stravování. Proto se díváme vpřed, tak abychom naplnili požadavky moderní a zdravé společnosti.

Naše společnost si ve spojení s technology, fyziology, sportovci a odborníky na výživu stanovila hlavní cíl – produkovat kvalitní, moderní, chutné a cenově dostupné produkty pro každého.

Naše výrobky Vám pomohou v dodržování zdravého životního stylu.

Dodají Vám potřebné nutriční látky, vitamíny, minerály, zrychlí regeneraci a pomohou vám v přípravě na zdolávání nových výzev.

Dnes jsme globální společností, která se snaží zasahovat a ovlivňovat celý svět. Rádi bychom nadchli lidi, podpořili jejich zvídavost a tím je pomohli posounout dál. Chceme svět okolo sebe zlepšovat a tím pomoci všem.

V roce 2023 jsme změnili obchodní jméno na BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o.

Max Sport a dobrá energie

Upřímně Vám děkujeme za návštěvu naší stránky. Vážíme si vašeho zájmu a rádi bychom získali i vaši dlouhodobou přízeň.

Tak jako v naší společnosti, tak i v našich produktech proudí dobrá energie. Vyzkoušejte je i vy a budete tuto energii cítit. Rádi se o ni s vámi podělíme.

S důrazem na kvalitu

Děláme protože chceme dělat, nikoli proto, že musíme. Všechny naše produkty tvoříme se zaujetím, láskou a s důrazem na chuť a kvalitu. Naši zákazníci to oceňují, rádi se k našim produktům vrací a my jim za to moc děkujeme.