Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

O nás

O vzniku a misi

Společnost Max Sport s.r.o. byla založena na Slovensku v roce 2005. Založena byla s myšlenkou vyvíjet, vyrábět a prodávat vyživové doplňky pro širokou sportující věřejnost. Po kvalitních proteinových tyčinkách začala růst poptávka a velmi rychle se staly populární nejen mezi sportovci, ale také u široké aktivní veřejnosti.

Svět jde stále rychleji kupředu a s ním i potřeby společnosti, která si žádá zdravější a praktičtější alternativy stravování. Proto se díváme vpřed, tak abychom naplnili požadavky moderní a zdravé společnosti.

Naše společnost si ve spojení s technology, fyziology, sportovci a odborníky na výživu stanovila hlavní cíl – produkovat kvalitní, moderní, chutné a cenově dostupné produkty pro každého.

Naše výrobky Vám pomohou v dodržování zdravého životního stylu.

Dodají Vám potřebné nutriční látky, vitamíny, minerály, zrychlí regeneraci a pomohou vám v přípravě na zdolávání nových výzev.

Dnes jsme globální společností, která se snaží zasahovat a ovlivňovat celý svět. Rádi bychom nadchli lidi, podpořili jejich zvídavost a tím je pomohli posounout dál. Chceme svět okolo sebe zlepšovat a tím pomoci všem.

V roce 2023 jsme změnili obchodní jméno na BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o.

Max Sport a dobrá energie

Upřímně Vám děkujeme za návštěvu naší stránky. Vážíme si vašeho zájmu a rádi bychom získali i vaši dlouhodobou přízeň.

Tak jako v naší společnosti, tak i v našich produktech proudí dobrá energie. Vyzkoušejte je i vy a budete tuto energii cítit. Rádi se o ni s vámi podělíme.

S důrazem na kvalitu

Děláme protože chceme dělat, nikoli proto, že musíme. Všechny naše produkty tvoříme se zaujetím, láskou a s důrazem na chuť a kvalitu. Naši zákazníci to oceňují, rádi se k našim produktům vrací a my jim za to moc děkujeme ..


JaguarFox

Společnost Max Sport se rozhodla načíst do nových neprobádaných vod doplňků výživy. Protože stále více jsme cítili z okolí potřebu přinést kvalitní doplňky stravy i pro sektor herního průmyslu a e-sportovce, rozhodli jsme se využít naší expertízu v oblasti doplňků a vytvořili zcela nový subbrand.

Značka JaguarFox byla oficiálně spuštěna na začátku dubna 2022. Celkově jsme tedy nechtěli být jen jakýmsi substitutem pro současné stimulátory pro hráče. Chtěli jsme jim nabídnout zdravější a kvalitnější alternativu v podobě doplňků na přírodní bázi, jejichž účinky opravdu pocítí, avšak nebudou se muset bát o své zdraví. A čím jsme také známí, dbali jsme i na skvělou chuť.

V portfoliu JaguarFox se nacházejí chutné Gaming Energy Bars svanilkovou nebo čokoládovou příchutí. Tyčinky obsahují moderní sacharid palatinózu, díky které se energie uvolňuje do těla postupně, zasytí tak na dlouhou dobu a ještě i skvěle chutná.

Dalším produktem v pořadí jsou Stamina kapsle, které lze zapomenout na únavu či stres. Hraní s čistou myslí je pro nás základem. Kapsle mají neutrální chuť a pořádně nabudí.

Play Shot je zde pro všechny, kdo minulou pořádnou akci. Kompaktní balení 10 ml je skvělé z hlediska efektivity času. Není třeba zastavovat hru každou chvíli, jako u klasických energetických nápojů. Jen čistá energie, soustředění a žádný stres.

Rozhodně ale není třeba zapomínat na kvalitní odpočinek. I zde přichází JaguarFox schutným Pause Shotem, díky kterému tělo dobije baterky přirozeným způsobem. Obsah melatoninu v produktu přispěje k rychlejšímu usínání, hlubšímu pocitu klidu a také lepší náladě.

Všechny potřebné informace se dozvíš na www.jaguarfox.com