Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo! Nakupte alespoň za 800 Kč a dopravu máte zadarmo!

Naše ocenění


Ocenění Superbrands je znakem speciálního postavení a uznání vynikající pozice značky na lokálním trhu. Max Sport se touto cenou zařadil do skupiny elitních značek, které představují vzor úspěšného rozvoje a neustálého zvyšování hodnoty značky. Pečeť je mnohdy rozhodujícím faktorem pro spotřebitele, což pomáhá značkám získat nové zákazníky.


V rámci prezentací globálních potravinových trendů a inovací na Sial 2016 jsme opět získali ocenění pro dvě naše produktové řady: Raw Paleo Protein Bar a Good Morning.


Gulfood Innovation je oceněním špičkové kvality a inovace v průmyslu potravin a nápojů. Naším oceněným produktem byla Organic Protein Pasta, která se dostala mezi finalisty ve své kategorii.


Originální chuť, inovativní obaly, originální koncept, využití nové technologie a nový výrobní proces. Tyto faktory hrály důležitou roli při udělování ocenenení. Inovativní produkty z našeho portfolia Protein Shake a Veggie Protein přitáhly členy poroty a získaly ocenění rozséval Innovation Award 2014 na celosvětovém potravinářském veletrhu v Paříži.


Product of the year je světově největší spotřebitelské hlasovací ocenění za produktové inovace. Má globální rozměr a je celosvětově uznávány. Ocenění produkt roku v současnosti působí v 39 zemích se stejným cílem: orientovat spotřebitele na inovativní produkty na jeho trhu a ocenit účastníka za kvalitu a inovaci výrobků.

Naše produkty – Protein tyčinky a Life Energy tyčinky vyhráli toto prestižní ocenění v Portugalsku.